Dla nas każda kropla wody jest ważna

Coraz więcej właścicieli oczekuje, że ich mieszkania i domy będą ekologiczne. Oszczędność zasobów naturalnych staje się ważna podczas wyboru wyposażenia do nowoczesnych budynków. Na szczęście dzięki nowoczesnym rozwiązaniom życie w zgodzie z przyrodą staje się znacznie łatwiejsze. Ochrona zasobów wody zaczyna się w Twojej łazience, a nasze baterie, panele i natryski pomagają Ci ograniczyć jej zużycie.

DIAMOND to szeroki wybór baterii, paneli, kompletów natryskowych, zestawów z deszczownicą, rączek natryskowych i przewodów do nich.

W natryskach DIAMOND zastosowaliśmy technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia wody o 50% w porównaniu do standardowych produktów. Niższe zużycie wody oznacza z kolei mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną, a więc redukcję emisji CO2.

Mniejsze o połowę zużycie wody uzyskaliśmy dzięki ogranicznikowi przepływu, specjalnym dyszom strumieniowym oraz zmieszaniu wody z powietrzem w perlatorach baterii . Takie rozwiązania zdecydowanie ułatwiają ekologiczne korzystanie z zasobów wodnych. Jednocześnie obniżają koszty Twoich rachunków – nie tylko za wodę i ścieki, ale także za energię elektryczną. Dobre napowietrzenie wody zapewnia dodatkowo większą intensywność kąpieli. Używając produkty naszej firmy w znaczący sposób zmniejszysz swoje wydatki, równocześnie chroniąc środowisko naturalne. Żyj w harmonii z naturą.

Powrót do strony głównej