Nowa strona DIAMOND

Z myślą o naszych Klientach, przeprowadziliśmy odświeżenie i rozbudowę naszej strony internetowej. Wierzymy, że przeprowadzona modernizacja strony odsłoni również nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji. Oferta została zaktualizowana i poszerzona o nowe produkty. Wprowadziliśmy szereg funkcjonalnych rozwiązań oraz interesujących informacji dla klientów. Zapraszamy do korzystania!

Od sesji do druku – Katalog 2019

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem – Tysiące produktów na wyciągnięcie ręki.

Diamond to szybko rozwijająca się baza produktów. Wyszukuj i przeglądaj tysiące produktów z różnych kategorii – od baterii, przez grzejniki, aż po akcesoria instalacyjne. Katalog zawiera wiele nowości, których do tej pory nie było w naszej ofercie. Coś Ci się spodobało?

Sposób w jaki przedstawiliśmy w nim nasze produkty łatwo i przystępnie pokazuje najważniejsze dane techniczne wraz z krótką specyfikacją. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z naszą ofertą.

Sanpress – czyli VIEGA do wody

Do oferty została wprowadzona nowa grupa produktów systemu VIEGA.
Złączki instalacyjne Sanpress firmy VIEGA to ekonomiczne rozwiązanie do wszystkich rodzajów instalacji wody użytkowej i instalacji przemysłowych. Gwarantują trwałe bezpieczeństwo pod względem zachowania jakości wody.Wykonane są z brązu co pozwala na łączenie z rurami ze stali nierdzewnej. Wszystkie złączki posiadają profil SC-Contur, który zapewnia większe bezpieczeństwo podczas instalacji.
Przejdź do grupy