Biuletyny techniczne

Szanowni Państwo, oddajemy do Waszych rąk pierwsze trzy biuletyny techniczne, w których opisaliśmy dla Państwa zalecenia dotyczące projektowania i wykonania instalacji z :

  • Rur miedzianych
  • Systemu PP-R
  • Systemu DIAMOND PEX z rur wielowarstwowych

W szczególności zalecenia te dotyczą stosowania mocowania i podpór instalacji, tak by chronić zamontowaną w nich armaturę przed uderzeniami hydraulicznymi, przesunięciami osiowymi i drganiami, które mogą doprowadzić do uszkodzenia armatury zamontowanej w instalacji.

Prawidłowe zaprojektowanie instalacji i jej wykonanie gwarantuje bezpieczne jej użytkowanie.

Z perspektywy 25 lat doświadczenia przygotowujemy odpowiednie biuletyny, jako zalecenia producenta. Dział ten będzie stale aktualizowany i będą pojawiały się następne biuletyny dotyczące inny zagadnień pomocnych dla instalatorów i użytkowników, gwarantujące długoletnie użytkowanie wykonanej instalacji.

Zachęcamy naszych klientów i instalatorów do zapoznania się z tymi informacjami.

Nowa strona DIAMOND

Z myślą o naszych Klientach, przeprowadziliśmy odświeżenie i rozbudowę naszej strony internetowej. Wierzymy, że przeprowadzona modernizacja strony odsłoni również nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji. Oferta została zaktualizowana i poszerzona o nowe produkty. Wprowadziliśmy szereg funkcjonalnych rozwiązań oraz interesujących informacji dla klientów. Zapraszamy do korzystania!

Od sesji do druku – Katalog 2019

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem – Tysiące produktów na wyciągnięcie ręki.

Diamond to szybko rozwijająca się baza produktów. Wyszukuj i przeglądaj tysiące produktów z różnych kategorii – od baterii, przez grzejniki, aż po akcesoria instalacyjne. Katalog zawiera wiele nowości, których do tej pory nie było w naszej ofercie. Coś Ci się spodobało?

Sposób w jaki przedstawiliśmy w nim nasze produkty łatwo i przystępnie pokazuje najważniejsze dane techniczne wraz z krótką specyfikacją. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z naszą ofertą.

Sanpress – czyli VIEGA do wody

Do oferty została wprowadzona nowa grupa produktów systemu VIEGA.
Złączki instalacyjne Sanpress firmy VIEGA to ekonomiczne rozwiązanie do wszystkich rodzajów instalacji wody użytkowej i instalacji przemysłowych. Gwarantują trwałe bezpieczeństwo pod względem zachowania jakości wody.Wykonane są z brązu co pozwala na łączenie z rurami ze stali nierdzewnej. Wszystkie złączki posiadają profil SC-Contur, który zapewnia większe bezpieczeństwo podczas instalacji.
Przejdź do grupy